Precyzyjne dozowanie substancji

Każdy laborant zdaje sobie sprawę, jak istotne jest precyzyjne dozowanie substancji, a powstałe na tym etapie błędy będą miał przełożenie na pozostałe wyniki pomiarów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przyrządy, które będą nadawały się do prostego dozowania płynów oraz cyfrowe biurety do miareczkowana nawet kropla po kropli.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nowoczesne biurety cyfrowe

Oferowany przez nas sprzęt przeznaczony do miareczkowania posiada szereg funkcji przewyższających tradycyjne biurety. Wszystko to nie tylko dla precyzji, lecz także wygody osoby przeprowadzającej analizy. Obracane w pełnym zakresie głowice, wydajne baterie czy dołączone do nich reduktory pozwalają na sprawną i wydajną pracę. Dokładny układ sterujący pozwala na uniknięcie pomyłki, a zawory recyrkulacyjne, obecne w niektórych wersjach biuret cyfrowych, umożliwiają uniknięcie strat cennego odczynnika. Zakres pracy sprzętu mieści się od +4 aż do +50°C. Łatwy demontaż części roboczych, mających kontakt z roztworem, umożliwia ich bezproblemowe czyszczenie i sterylizację.

Profesjonalne dozowniki laboratoryjne

W naszej ofercie znaleźć można również dozowniki butelkowe przeznaczone do precyzyjnego dozowania roztworów. Wyposażone są one w skokowe mechanizmy ustawienia objętości, dzięki czemu łatwo można kontrolować ilość dozowanej substancji. Wybrane dozowniki laboratoryjne posiadają rurki recyrkulacyjne, pozwalające na oszczędność odczynników. W asortymencie posiadamy dozownik odporny na kwas fluowodorowy oraz inne agresywne media.

W ofercie, oprócz biuret cyfrowych czy dozowników, znajduje się również automatyczna pompka do pipet, która pozwala na pobieranie i aplikowanie roztworów przy pomocy pipet szklanych lub pipet wykonanych z tworzywa, o pojemności od 1 do 100 ml. Jest to niezwykle przydatny sprzęt, który ułatwia codzienną pracę laboratoryjną.