Ręczne rozdzielacze laboratoryjne to przydatny sprzęt stosowany w wielu laboratoriach kontroli jakości, a także jednostkach badawczych. Ich głównym zadaniem jest rozdział próbek w celu zredukowania ilości materiału do analizy bez utraty reprezentatywności badanego materiału. Ręczne rozdzielcze prób umożliwiają podział zarówno materiałów sypkich jak i zawiesin.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dzielniki typu RT i RPT

Oferowane przez nas ręczne rozdzielacze prób spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, w tym PN-EN 932-2:2001 dotyczącą badania podstawowych właściwości kruszyw i metody pomniejszania próbek laboratoryjnych.

Proponujemy rozdzielacze laboratoryjne typu RT i RPT służące m.in. do redukcji wielkości próby materiałów sypkich. Pierwsze z nich – ręczne dzielniki prób RT zbudowane są z naprzemiennie rozmieszczonych otworów w części rozdzielającej oraz dwóch odbieralników, dzięki czemu możemy uzyskać dwie reprezentatywne próby. Z kolei obrotowy dzielnnik prób RPT służy do rozdzielania granulatów, proszków i innych materiałów sypkich jak również zawiesin. W zależności od użytej w nim głowicy rozdzielającej możemy uzyskać aż 30 reprezentowanych prób.

Warto dodać, że oferowane przez nas urządzenia są wytrzymałe oraz poręczne, co pozwala na łatwe i wygodne użytkowanie.