Szybka spopielarka do laboratorium

Naszą propozycją dla osób z branży laboratoryjnej, wykorzystujących w swojej pracy technikę spopielania, są doskonałej jakości spopielarki laboratoryjne. Oferujemy zestaw wysokiej jakości urządzeń, przeznaczonych do szybkiego spopielania, wstępnego wyżarzania i suszenia. Wybór odpowiedniego pieca do spopielania laboratoryjnego nie musi być trudny!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Prezentujemy innowacyjną spopielarkę laboratoryjną sygnowaną przez grono ekspertów z firmy Harry Gestigkeit, serii SV. To kompaktowe urządzenie, które dzięki swoim niewielkim gabarytom idealnie sprawdzi się nawet w małych laboratoriach.

Spopielarka do laboratorium SV to w niewielkim pakiecie kompleksowe rozwiązanie, które osiąga maksymalną temperaturę pracy 999 °C zaledwie w kilka minut. Dodatkowo jest wyposażona w minutnik z możliwością nastawy 120 minut pracy, dzięki czemu nie musisz obawiać się o możliwość zapomnienia o trwającym procesie. Sygnał dźwiękowy informuje bowiem o zakończeniu pracy. Ten wyjątkowy piec do spopielania wyposażony jest w dwa poziomy: górny ruszt służący do wstępnego wygrzewania i dolne łoże grzewcze, gdzie odbywa się proces spopielania. Dzięki nachylonej pozycji tygli obserwacja procesu jest niezwykle prosta.

Jeżeli poszukujesz niedrogiej alternatywy dla pieca komorowego, polecamy spopielarkę ULTRA X 052 od firmy A.P. Instruments. To urządzenie, dzięki maksymalnej temperaturze pracy 610 °C, umożliwia spalenie praktycznie każdego materiału i określenie zawartości popiołu, substancji organicznych oraz pozostałości po zapłonie. ULTRA X 052 to spopielarka do laboratorium o wysokiej wydajności – typowy czas spopielania próbki o wadze 5 g wynosi zazwyczaj od 8 do 15 minut. Funkcjonalny panel sterowniczy z wyświetlaczem LCD ułatwia użytkowanie, a sygnał dźwiękowy oraz automatyczne wyłączenie grzania po upływie ustawionego czasu analizy dodatkowo zwiększają komfort pracy.

Zaufaj profesjonalistom

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych urządzeń. Proponujemy nie tylko doskonałe piecyki do spopielania laboratoryjnego, ale i profesjonalne doradztwo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia do indywidualnych potrzeb Twojego laboratorium. Wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci, sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy polecić nasze piece do spopielania laboratoryjnego. Doskonała jakość, niezawodność, nowoczesne technologie oraz doskonałe parametry pracy to cechy, które wyróżniają nasze spopielarki na tle konkurencji.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nasze spopielarki do laboratorium spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod kątem jakości, jak i wydajności pracy. Wybierz już dziś piecyk do spopielania laboratoryjnego, który doskonale dopasuje się do potrzeb Twojego laboratorium.