Kontrola temperatury to niezbędny element niemalże każdej procedury laboratoryjnej, ponieważ jej wartość ma bezpośredni wpływ na przebieg procesów chemicznych i fizycznych. Wiedząc to, oferujemy doskonałej jakości termometry laboratoryjne z sondą, które umożliwiają precyzyjny pomiar temperatury.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przenośne termometry – laboratoryjna precyzja

Urządzenia te pozwalają na pomiary temperatury w czystych cieczach, ściekach lub półpłynnych masach. Obudowa wodoszczelna, zasilanie akumulatorem, to tylko niektóre z cech przyrządów umożliwiających długą pracę w terenie. Precyzyjne termometry laboratoryjne pozwalają na uzyskanie wiarygodnych wyników.

Parametry laboratoryjnych termometrów elektronicznych

Każde urządzenie znajdujące się w naszej ofercie może pełnić rolę przenośnego termometru. Wszystko dzięki zastosowaniu możliwości zasilania bateryjnego oraz sieciowego. W ten sposób termometry laboratoryjne z sondą sprawdzą się zarówno w terenie, jak i stacjonarnie, w jednostce badawczej. Wyjątek stanowi urządzenie docelowo stworzone do pomiarów terenowych, które zasilane jest wyłącznie bateriami, choć i taki sprzęt z powodzeniem można wykorzystywać w laboratorium.

Oferowane przez nas urządzenia pomiarowe wyposażone zostały w niezawodne ekrany ciekłokrystaliczne. Na nich wyświetlana jest wartość pomiaru oraz jednostka, w której został dokonany. Poza tym na bieżąco jesteśmy informowani o stanie naładowania baterii. Każdy oferowany przez nas elektroniczny termometr laboratoryjny posiada wysoką klasę wodoszczelności, co pozwala na wykonywanie bezpiecznego pomiaru nawet w trudnych warunkach.

Wszystkie przyrządy posiadają prosty układ klawiszy, umożliwiający ich sprawną obsługę. Klawisze służą do włączania oraz wyłączania urządzenia, zatrzymania wyniku pomiaru, a także do wprowadzania parametrów. Dodatkowo urządzenia posiadają gniazdo do podłączenia czujnika, gniazdo zasilacza w przypadku chęci podłączenia do sieci, a także pojemnik na baterie. Istnieje również możliwość połączenia termometru z komputerem poprzez port USB.