Dobierz odpowiednią łaźnię laboratoryjną

Oferujemy zarówno łaźnie wodne, jak i olejowe, które znajdują szereg zastosowań w laboratoriach analitycznych oraz badawczych. Pozwalają na wnikliwą obserwację badanych materiałów, wystawianych na wpływ temperatury. Proponowane przez nas łaźnie laboratoryjne charakteryzują się doskonałą stabilnością temperatury cieczy w wannie, a mikroprocesorowy sterownik pozwala kontrolować proces.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Szeroki wybór łaźni laboratoryjnych

Pośród oferowanego przez nas sprzętu można znaleźć uniwersalne łaźnie wodne, które standardowo ogrzewają próbki do temperatury wrzenia wody. Różnią się one między sobą liczbą stanowisk, wymiarami oraz wyposażeniem. W ofercie posiadamy modele jedno- lub dwukomorowe z odrębnym sterowaniem dla każdej z komór oraz łaźnię wodną z wytrząsaniem. W zależności od Państwa aplikacji dobierzemy odpowiednie urządzenie – zapraszamy do kontaktu.

Do wygrzewania w wyższych temperaturach niż temperatura wrzenia wody stosuję się łaźnie olejowe, które pozwalają na wygrzewanie próbek do 200°C. Jeżeli nie znaleźliście urządzenia, które spełniałoby Wasze wymagania, prosimy o kontakt. Możemy wykonać urządzenie na Państwa zamówienie.