Suszarki laboratoryjne to niezastąpione urządzenia w każdym specjalistycznym laboratorium. Bez względu na to, czy prowadzisz badania w sektorze nauk medycznych, chemicznych, biologicznych, czy materiałowych, na naszej stronie znajdziesz idealne urządzenie dla siebie. Oferujemy suszarki laboratoryjne od cenionych i doświadczonych producentów. Wybierając naszą ofertę, masz pewność solidności wykonania, precyzyjnego działania oraz niezawodności urządzeń, które przetrwają wiele lat intensywnej eksploatacji.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie urządzenia cechują się doskonałą kontrolą temperatury, równomiernym rozkładem temperatury w komorze, efektywną izolacją oraz mocą pozwalającą szybko osiągnąć wymaganą temperaturę. Szereg akcesoriów dodatkowych pozwoli dostosować urządzenie do Twoich indywidualnych wymagań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Oferowane przez nas produkty posiadają nowoczesne mikroprocesorowe sterowniki, które dzięki mnogości funkcji umożliwiają dostosowanie procesu suszenia do konkretnych aplikacji.

Współpracujemy z kilkoma topowymi producentami, między innymi z polskimi firmami WAMED oraz Pol-Eko, a także z zagranicznymi dostawcami LAC, Nabertherm, Snol (te firmy są również producentami pieców laboratoryjnych), Nabertherm. Nasi dostawcy to liderzy na rynku sprzętu laboratoryjnego, ceniący wyjątkową jakość, zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania. Suszarka laboratoryjna sygnowana ich logo to gwarancja wysokiej jakości.

Suszarka laboratoryjna z wymuszonym i grawitacyjnym obiegiem powietrza

W naszej ofercie znajdziesz suszarki laboratoryjne w dwóch typach obiegu powietrza – wymuszonym i grawitacyjnym.

Suszarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem jest doskonałym wyborem kiedy ważne jest szybkie uzyskanie zadanej temperatury i utrzymanie jednorodności temperaturze w komorze. Dzięki zastosowaniu wentylatora powietrze jest dystrybuowane równomiernie w całej komorze urządzenia, co eliminuje problem zróżnicowania temperatur. Modele z wymuszonym obiegiem są idealnym rozwiązaniem do suszenia materiałów o dużej wilgotności, próbek o złożonej strukturze, a także materiałów, które wymagają szybkiego i efektywnego odparowania wody.

Suszarki z grawitacyjnym obiegiem powietrza cechują się cichą pracą i są szczególnie polecanie do suszenia substancji sypkich/lekkich, ponieważ cząstki suszonego materiału nie są unoszone przez ruch powietrza wymuszony wentylatorem.

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż urządzeń, ale także zapewnienie pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy. Nasza oferta to gwarancja satysfakcji i wysokiej jakości usług.