Nowoczesne i innowacyjne wytrząsarki laboratoryjne

W naszej ofercie znajdują się wytrząsarki laboratoryjne renomowanej niemieckiej firmy Edmund Buhler. Wykorzystywane są one w laboratoriach na całym świecie do celów badawczych i kontrolnych. Przyrządy te są przeznaczone do mieszania różnego rodzaju składników w roztworach, które są umieszczone w naczyniach laboratoryjnych z płaskim dnem lub probówkach, kolbach, szalkach Petriego oraz rozdzielaczach.

Wśród dostępnych modeli znajdują się urządzenia o różnej wielkości platformy. Dostępne są zarówno te z regulacją analogową, jak i cyfrową, umożliwiające sterowanie czasem oraz prędkością wytrząsania. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz zastosowań klient może wybrać rodzaj ruchu platformy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb badawczych

W ofercie mamy wytrząsarkę orbitalną, której platforma porusza się ruchem kołowym, idealnym do mieszania roztworów czy spieniania cieczy. Do innych zadań proponujemy wytrząsarkę o ruchu posuwisto-zwrotnym (liniowym), ten rodzaj ruchu doskonale nadaje się do przeprowadzenia płukania lub ekstrakcji w szklanym rozdzielaczu. Oferujemy także produkty o mieszanych ruchach platformy, które łączą w sobie cechy obu poprzednich urządzeń.

Wyjątkowość oferowanych przez nas wytrząsarek laboratoryjnych podkreśla szeroki wybór akcesoriów dodaktowych, które pomagają zamocować naczynia laboratoryjne na platformie. Są wśród nich:

  • uchwyty rolkowe mocujące różnego rodzaju naczynia szklane,
  • uchwyty sprężynowe do kolb płaskodennych,
  • statywy na probówki,
  • uchwyt do mocowania rozdzielaczy.

Jednym z dodatkowych atutów naszych wytrząsarek laboratoryjnych jest możliwość prowadzenia procesów w stałej temperaturze. Dzieje się to za sprawą komory do inkubacji, która pozwala na regulację temperatury od wartości o 5 °C większych niż temperatura otoczenia, do +60 °C. Komora jest solidnie wykonana, posiada dwie ściany przeszklone oraz drzwiczki z oknem, które otwierane są ku górze, co zapewnia łatwy dostęp do wnętrza.

Nowoczesne, wytrzymałe oraz niezawodne – takie są wytrząsarki laboratoryjne niemieckiej firmy Edmund Buhler, które z dumą oferujemy naszym klientom. Zapewniają one nie tylko wysoką jakość pracy, ale bezproblemową obsługę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zapewniamy, że są one jednymi z najbardziej efektywnych, a także dostosowanych do różnych potrzeb, wytrząsarek laboratoryjnych.