Próbiorniki laboratoryjne (Sampler do próbek)

Aby prawidłowo pobrać reprezentatywną próbkę do analizy, trzeba wykorzystać odpowiednie narzędzie, które będzie dostosowane do właściwości pobranego materiału oraz warunków, w których próbka zostaje pobrana. W ofercie posiadamy narzędzia angielskiej firmy Sampling System, która posiada szeroki wachlarz produktów do pobioru i przechowywania prób.

Do poboru próbek sypkich, granulatów, możemy użyć próbiobiorników sztycowych, które różnią się długością lancy i ilością otworów wlotowych. Do tego rodzaju próbek również świetnie sprawdzą się próbobiorniki PowerTief wykonane ze stali nierdzewnej lub polietylenu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Proponujemy specjalny próbobiornik do tabletek i kapsułek wykonany ze stali nierdzewnej o długości 1275 mm z pięcioma otworami oraz wygodnym uchwytem, który pomaga w manewrowaniu narzędziem i jego opróżnianiu.

  • Dla przemysłu cementowego polecamy próbobiornik do cementu, który ułatwi pobranie próbki cementu bezpośrednio z cysterny.
  • Do badań środowiskowych możemy polecić próbiobiornik do gleby.

Jeżeli nie znaleźliście odpowiedniego próbobiornika na naszej stronie, możecie Państwo odwiedzić stronę Sampling System lub skontaktować się z nami handel@atest.pl.